هتل پارسیان صفائیه یزد، لول ۵ ستاره را به خود اختصاص داده و یکی از شایسته ترین و پربازدید ترین هتل های شهر یزد است. هتل پارسیان صفائیه یزد بخشی از زیر مجموعه هتل های پارسیان بوده و دارنده ۳ فازهتلی می باشد که فازاول آن در سال ۱۳۳۵ به افتتاح رسید. به جهت قدیمی شدن ساختمان این فاز در سال ۱۳۹۴ باز سازی شده و سطح کیفی خود را افزایش داده است.

اتاق های هتل پارسیان صفائیه یزد

 

امکانات هتل پارسیان صفائیه یزد، در کلیه فازهای هتلی ارائه می شود و مهمان ها می توانند از امکانات آن بهره مند شوند. درختان بلند قامت و سرسبز، اطراف این سازه را در بر گرفته و همینطور باغچه های گل به زیبایی این هتل افزوده اند. این هتل دو فاز دیگر هم دارد، فاز دوم و فاز سوم آن هم در سال ۱۳۷۸ آغاز به کار نموده است.

نمای هتل پارسیان صفائیه یزد

 

امکانات هتل جذاب پارسیان صفائیه یزد شامل چه مواردی می شود؟

امکانات هتل ۵ ستاره پارسیان صفائیه یزد آپشن های خاصی دارد که به مهمان‌ها ارائه می شود. این هتل امکانات بسیاری را برای رفاه بیشتر مهمان‌ها خود مهیا کرده تا رضایت هر چه بیشتر آن هارا جلب نماید.

تجهیزات هتل پارسیان دربرگیرنده: اینترنت رایگان، پارکینگ، رستوران، کافی شاپ، صندوق امانات، تجهیزات ویژه معلولین، کافی نت، نمازخانه، دستگاه ATM، سالن بدنسازی، سالن ماساژ، سالن همایش، تاکسی سرویس، لاندری، فروشگاه صنایع دستی و . . . می باشد.

امکانات هتل پارسیان صفائیه یزد شامل مجموعه آبی می شود؟

این هتل مجلل و شیک متاسفانه فاقد مجموعه آبی هست و سازنده آن هیچگونه استخر، سونا و جکوزی را نساخته است. همین امر سب شده تا بعضی از گردشگران میزان سطح رضایت مندی شان مقداری کاهش یابد.

به دلیل آن که مجموعه آبی رنگ یکی ‌از مزایا و امکانات حیاتی برای یک هتل ۵ ستاره است. هر چند هتل پارسیان صفائیه این آپشن پر اهمیت را ندارد ولی همچنان جزو عالی ترین هتل های سطح شهر یزد است.

حمام هتل پارسیان صفائیه یزد

ورزشی جذاب در سالن بدنسازی

یکی دیگر از تجهیزات هتل پارسیان صفائیه یزد که با اهمیت و دارای اهمیت میباشد تالار بدنسازی آن می‌باشد. وجود این قابلیت سبب شده تا میهمانانی که عادت به ورزش روزمره دارا ‌هستند،  به‌این مکان مراجعه کرده و فعالیت ورزشی خود را حفظ نمایند. چه عالی است که عادات شخصی خودرا بتوان در سفر نیز انجام داد و مسافرت سبب ترک این عادت ها نشود .

سالن ماساژ محیطی برای ادب بیشتر

سالن ماساژ هتل تاپ پارسیان یکی ازعالی ترین فواید این هتل است و فضایی را برای آرامش بیشتر مهمان ها ایجاد کرده است تا بتوانند لحظاتی را فارغ از استرس و فشار عصبی بگذرانند. سالن ماساژ شرایطی را برای ریلکس کردن، آرامش و درمان گرفتگی عضله‌ها، رفع سردرد، کم آبی کمر، خستگی زیاد،  آرامش اعصاب و روان مهیا می نماید.

خرید سوغاتی در هتل پارسیان صفائیه

مهمان ‌های مقیم در اقامتگاه پارسیان صفائیه میتوانند برای راحتی خویش سوغات خود را سوای هیچ درد سری در هتل تنظیم نمایند. چرا که وجود فروشگاه های صنایع دستی شهر یزد و اقلام دیگر در لابی، اثاثیه آسودگی گردشگران فراهم نموده است. اینگونه برای خرید کردن دیگر احتیاجی به رفتن بازار های تراز شهر نمی باشد.

تالار همایش هتل پارسیان یزد

میهمانانی که هدف خود از مسافرت به شهر یزد گردشی نمی‌باشد و صرفا برای کار به این شهر می‌آیند، در صورت تصمیم به برگزاری سمینار ها، کنفرانس ها و جلسات حیاتی خود می توانند سالن همایش این هتل را برای ساعاتی از شبانه روز اجاره نمایند. همینطور برای گرد همایی های خود هم می توانند از این سالن استفاده نمایند.