هتل مجلل درویشی مشهد

هتل مجلل درویشی در خیابان امام رضا ( ع ) که مطرح ترین خیابان منتهی به حرم مطهر است جای دارد. ساختمان هتل مجلل درویشی از بدو آغاز با طرح و پلان هتلی ساخته شده و با ۲۵ طبقه , مرتفع ترین مرکز اقامتی و صرفا هتل آتریوم استانهای شرقی میباشد.

هتل مجلل درویشی مشهد

 

ترانسفر بدون‌ پول تنها از فرودگاه به هتل با مینی بوس های همگانی هتل انجام خواهد شد. جهت انجام آن اعلام ساعت و شماره پرواز و مراجعه به دفتر کار مخصوص هتل در فرودگاه الزامی است.

گروه آبی رنگ هتل درویشی اولین گروه آبی ‌رنگ با ارائه سرویس ها تخصصی اسپا و ماساژ در مشهد می‌باشد که با بکار گیری برگزیدگان تکنولوژی و اساتید رشته به ارائه خدماتی ایده آل به مهمان ها این موسسه خواهد پرداخت.

هتل مجلل درویشی از لاکچری ترین و امروزی ترین هتلهای ایران است که در شهر مشهد واقع شده‌ است. ساختمان ۲۰ طبقه هتل کاملا شیشه ایست و یکی از بلندترین ساختمان های اقامتی در شهر مشهد مقدس است که سال ۹۰ بهره‌ برداری شده‌است.

هتل درویشی ۲۲۳ اتاق دارد که در تیپ های متمایز مانند استاندارد ،کوئین، امپریال و رویال ملل نوع بندی می‌شوند. اتاق های رویال ملل هر کدامشان به سبک و سیاق معماری و اثرها باستانی متفاوتی نظیر کشور‌ایران باستان، مصر، هند، روم، چین پباده سازی گردیده اند. هتل مجلل درویشی نظیر یک شهر کوچک است که تمام تجهیزات عالی را دارااست. از اتاق‌ های متنوع و سالن ‌های پذیرایی گوناگون گرفته تا تجهیزات تفریحی و مرکزها خرید. اتاق‌های مجلل درویشی هرگونه رویای شمارا از اقامت به حقیقت تبدیل می کند.

در دکوراسیون اتاق ‌های رویال سبک‌ هایی از ملل گوناگون به عمل رفته است که رویای اقامت شما را در بیرون از مرزهای جمهوری اسلامی ایران محقق مینماید. این واحدها دربرگیرنده دوبلکس و هم پنت هاوس است. اتاق‌های ویژه اقامتی هتل درویشی به صورت اتاق‌های توئین، اتاق و آپارتمان امپریال است.

این واحد ها با تمامی تجهیزات رفاهی کاملاً مجهز محیطی سرشار از انرژی را برای شما به ارمغان آورده است. اتاق‌های استاندارد جور دیگری از واحدهای اقامتی هتل مجلل درویشی است. این اتاق‌ها با ترکیبی از رنگ و شم فصل‌ها، محیطی صمیمی و دلپذیر برای اقامت می باشند. سالن آئینه هتل درویشی نیز با گنجایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفره برگزار کننده همایشها و مهمانی های مجلل است.

از تجهیزات دیگر هتل می شود به تیم ورزشی آبی رنگ آن شامل استخر و سونا و جکوزی اشاره نمود. سرویس ها اسپا هتل درویشی نیز از جمله سرویس ها متفاوتی این هتل است که در مشهد مقدس مشابهی ندارد.

رستوران هتل مجلل درویشی