هتل باغ مشیرالممالک، هتلی ۴ ستاره است. که پیشینه آن به دوران قاجار بر می گردد در بافت قدیمی و بیرون محدوده مرکزی شهر، در شمال غربی شهر یزد جای دارد. این باغ با وسعت ۱۳۰۰ متر مربع او‌لین هتل باغ ایرانی با معماری سنتی و در عین درحال حاضر مجهز به تمامی تجهیزات رفاهی مدرن می باشد . با ورود به هتل گویی وارد دنیایی از رنگ می شوید.

ویژگی هتل باغ مشیرالممالک یزد

از نظر مسافران، زمانی وارد اتاق هایتان می شوید منزه و روشن و با تمام امکانات است. با دقت به وسایلی که هتل برای مسافران تعبیه نموده است نگاه کنید؛ شاید نصف ساک هایتان بلا استفاده خواهد بود. برای صرف نهار وارد رستوران می شوید که با رستورانی که در ابتدای ورود دیده بودید متفاوت است.
سالنی که با گلیم های قرمز رنگ ایرانی، شیشه های مشبک رنگی، سقفی بلند و گنبدی شکل و دیوارهای نقاشی دار، تزیین شده است.

نمایی از هتل باغ مشیرالممالک یزد

 

چه وقتی به این هتل سفر کنیم؟

از آنجایی که این هتل دارای همه امکانات مدرن گرمایشی و سرمایشی است، به هیچ وجه مهمان ها دچار مشقت نخواهند شد. شکوفه های بهاری،  آفتاب پر قدرت فصل تابستان، باران پاییزی و برف کم نظیر فصل زمستان، جزء جاذبه های شهر یزد می‌باشند که فضای باغ هتل در جلوه ساختن آن ها نقش به سزایی دارد.

اتاق های هتل باغ مشیرالممالک یزد

 

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

در باورها و ممکن است تجربیات بیشتر مسافران، این نکته وجود دارد که خدماتی که هتل ها ارائه می دهند در مقایسه با سایر اماکن، قیمت بالایی دارند و غالبا افرادی که به صورت آزاد از آن امکانات استفاده می کنند، ضرورتا باید علاقه به استفاده از تجهیزات گران قیمت و یا این که واجد شرایط مالی بسیار خوبی باشند.

به طور مثال این به کارگیری ها می تواند شامل صرف وعده غذایی یا این که برگزاری مراسم و ملاقات ها در هتل و یا این که هر چیز دیگری باشد. باغ مشیرالممالک هتل کاملی است به طوری که هر فرد با هر سلیقه ای را میتواند راضی نگه دارد.