رستوران هفت خوان شیراز مجموعه ای سنتی و لوکس، در فضایی با مساحت ۱۴۰۰ متر مربع وهمچنین زیربنایی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع در قالب ۵ رستوران و ۲ کافی شاپ بنا شده است.

اسم این مجموعه و کلیه طبقات آن برگرفته از شاهنامه فردوسی است. هر طبقه این مجموعه شامل دکوراسیون، دیزاین و دکوراسیونی خاص و مرتبط با نوع غذایی است که در آن طبقه سرو می شود.

مجموعه رستوران هفت خوان با ارائه انواع غذا های ایرانی و ملل و با تنوع بیش از ۵۰۰ نوع غذا و خوراک، یکی از برترین رستوران های شیراز می باشد و خدماتی متناسب با هر نوع ذوق و سلیقه و ذائقه ای را ارائه می دهد.

این مجموعه از ابتدای تاسیس به عنوان یک مجموعه گردشگری تحت نظارت اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان فارس ثبت و به فعالیت خود ادامه می دهد و همچنین موفق به دریافت لوح تقدیر و جوایز گوناگون هم شده است.

رستوران هفت خوان شیراز و نمای آن

تصویری از رستوران هفت خوان شیراز

 

اقامت در بوم گردی سنتی در شیراز

درصورتی که به شیراز سفر کرده اید و یا این که ساکن این شهر می باشید، بهتر است برای یکبار هم که شده به این این مجموعه غذایی سر بزنید و از امکانات بی نظیر آن آگاه شوید.

منو های غذایی رستوران هفت خوان شیراز

رستوران سنتی فرود هفت خوان شیراز

یکی از محبوب ترین رستوران های مجموعه هفت خوان شیراز، رستوران سنتی فرود هفت خوان شیراز است که می توانید از آن برای نوش جان کردن غذاهای اصیل ایران استفاده نمائید. لیست غذای رستوران فرود هفت خوان شیراز را می توانید در ادامه ملاحظه کنید:

رستورانی سنتی با ارائه انواع غذا های اصیل ایرانی، آب میوه ها، عرقیات شیراز و دسر ها، با موسیقی زنده سنتی در فضایی مخصوص ساعت ها پذیرایی: ۱۲ الی ۲۴

رستوران بوفه سیندخت هفت خوان شیراز

یکی سوال های عمده مسافران و شیرازی ها قیمت بوفه آزاد رستوران هفت خوان شیراز است. شما می توانید با مراجعه به رستوران بوفه سیندخت هفت خوان شیراز تجربه ی شیرینی و دلپذیری از بوفه ناهار یا صبحانه این رستوران داشته باشید.

هر بامداد بوفه صبحانه و کله پاچه و بوفه ناهار شامل ۳۰ گونه غذا، انواع سالاد، دسر و نوشیدنی، ساعت‌ها پذیرایی: صبحانه ۷ الی ۱۱، ناهار ۱۲ الی ۱۶

صبحانه: انواع املت ها ( فرانسوی، اسپانیایی و… )، بشقاب صبحانه سرد و گرم، کله پاچه و …
ناهار: شوید پلو، زرشک پلو با مرغ، انواع چلو خورشت ها، سالاد پاستا و …
نوشیدنی ها: انواع چای، انواع قهوه، آب میوه های طبیعی و …

رستوران هفت خوان شیراز و غذای آن

تصویری از غذاهای رستوران هفت خوان شیراز

 

رستوران فست فود بِلیان هفت خوان شیراز

یکی از رستوران های هفت خوان شیراز، رستوران فست فود آن یا به عبارتی بلیان هفت خوان است که با منوی فست فودی میزبان همه ی مسافران و گردشگران است.

اگر علاقه ای به غذاهای سنتی ندارید و دوست دارید که غذاهای فست فودی مانند پیتزا میگو، پیتزا لاولی، اشکال ساندویچ، اشکال کنتاکی و اسپاگتی و پاستا و …را میل فرمائید، می توانید رستوران بلیان هفت خوان شیراز را گزینش فرمائید.

شما در رستوران هفت خوان شیراز می توانید محیط سالن یا بالکن را برای خوردن غذایتان استفاده کنید. همچنین بهتر است بدانید که از ساعت ۱۲ ظهر الی پاسی از شب می توانید از این رستوران غذا سفارش دهید.

اگر شما هم تجربه ی خوردن غذای فست فودی این رستوران را دارید، با ما و دیگران در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

انواع پیتزا ها، ساندویچ ها و مرغ سوخاری، با امکان استفاده از محیط سالن یا بالکن مجموعه، ساعات پذیرایی: یکسره ۱۲ الی پاسی از شب
غذا ها : پیتزا میگو، پیتزا لاولی، انواع ساندویچ، انواع کنتاکی و اسپاگتی و پاستا و …
پیش غذاها: انواع سالاد، نان سیردار با پنیر، سیب زمینی و …
نوشیدنی: نوشابه، دلستر , دوغ و…

رستوران هفت خوان شیراز و غذای آن

غذاهای رستوران هفت خوان شیراز

 

باربیکیو گرسیوز رستوران هفت خوان شیراز

رستورانی سنتی بر روی پشت بام تیم با ارائه غذا های کبابی، شاورما لبنانی، مرغ و برگر های مخصوص، ساعات پذیرایی: هر روز ۱۹ الی پاسی از شب، همچنین این مجموعه منوی ویژه ای برای گیاه خواران عزیز دارد.