مجموعه رستوران ارکیده تهران با سابقه ای بیش از شصت سال و تجربه کار در پایتخت ایران به همراه شش شعبه لوکس و مجلل خود در دیگر استان های مازندران و البرز همواره افتخار این را داشته در محیطی اصیل و زیبا بر پایه طراحی، معماری مدرن و دکوراسیون جذاب، مناسب با هر مدل ذائقه‌ و سلیقه ای با تکیه بر تبحر مهمانداران آموزش دیده ، آشپزان حرفه ای و امکانات رفاهی بی نظیر همچون سالن های پذیرایی کلاسیک، آلاچیق فضای باز، کافی شاپ، میزبان محافل دوستانه و کاری، مهمانان است.

رستوران ارکیده

رستوران ارکیده تهران

یکی از بهترین رستوران های تهران رستوران ارکیده شعبه میدان آرژانتین تهران با موزیک زنده است. این رستوران در مرکز تجاری تهران واقع شده است، که ۱۲۰۰ مترمربع مساحت دارد و برای پذیرائی همزمان ۴۵۰ نفر میهمان مناسب است.

رستوران ارکیده

از آنجایی که در پایتخت پیدا کردن جای پارک مناسب یکی از بزرگترین مشکلات همیشگی برای راننده های که دوست دارند در رستوران های تهران جهت صرف غذا حضور داشته باشند، رستوران ارکیده شعبه میدان آرژانتین با داشتن پارکینگ اختصاصی برای مهمانان خود، این دغدغه را برای آنها حل کرده و این فرصت را فراهم کرده تا مهمانانی که برای صرف شام به آنجا آمده اند با خیالی راحت بتوانند از غذا لذت بیشتری ببرند.

شما می‌توانید در ساعاتی که در رستوران ارکیده تهران حضور دارید از موسیقی زنده اجرا شده با پیانو لذت برده و ضمن برگزاری جشن ها و مهمانی های خانوادگی و شغلی از کافی شاپ رستوران استفاده کرده و در سالن VIP آن پذیرای مهمانان و دوستان ویژه خود و سازمانتان باشید. رستوران ارکیده منو غذایی متفاوت و منحصر به فردی دارد که یکی از بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب است.

 

در رستوران ارکیده انواع سالاد و دسر، غذاهای ایرانی و سنتی، چای و دمنوش، استیک، آبمیوه طبیعی، عرقیات گیاهی و قهوه سرو می‌گردد. زمانی که شما به رستوران ارکیده مراجعه می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از خوردن باقالی پلو با ماهیچه و گردن و جوجه کباب، کباب ترش، شیشلیک و بختیاری غافل نشوید.