بر عکس سفرهای معمولی که اگر چیزی را فراموش کنید، می‌ توانید به نزدیک‌ ترین فروشگاه رفته و آن را تهیه کنید، در سفر های که قرار است در طبیعت‌ کمپ بزنید، اگر لیست وسایل کمپینگ خود را بصورت کامل همراه خود نداشته باشید. صد در صد به مشکل بر خواهید خورد.

بهترین لیست وسایل کمپینگ

تصویری از وسایلی که برای یک کمپینگ نیاز داریم

مشکلی که در این رابطه وجود دارد این است که دغدغه سبک سفر کردن با کوله باعث می شود تا بعضی از لوازم کمپینگ از قلم بیفتد. در صورتی که با تهیه یک لیست وسایل کمپینگ می توان هرچه را که برای سفرهای کمپینگ یا کمپ زدن به آن نیاز دارید همراه خود داشته باشید.

به همین دلیل در این لیست تمام وسایل کمپینگ ضروری که برای سفری ایمن و آرام در طبیعت به آن نیاز خواهید داشت را آورده ایم.

بهترین لیست وسایل کمپینگ

وسیال مورد نیاز برای کمپینگ

لیست وسایل کمپینگ:

  • چادر

اولین و مهمترین وسیله مورد نیاز کمپینگ چادر است. مواظب باسید که به هیچ عنوان در لیست وسایل کمپینگ خود چادر را از قلم نیاندازید. به همراه داشتن چادر در سفرهای یک روزه و یا در سفرهای چند روزه ضروری است، حتی اگر با ماشین سفر میکنید.

  • کیسه خواب

دومین وسیله بسیار مهم از لیست وسایل کمپینگ کیسه خواب است که به اندازه چادر وجودش ضروری و حائز اهمیت است، زیرا ممکن است شب سردی را در مسافرت کمپینگ تجربه کنید.

  • زیرانداز

در سفر های کمپینگ به ۲ مدل زیر انداز نیاز داردید. یکی برای زیر چادر مورد استفاده قرار میگیرد که از خیس شدن، گلی شدن و سوراخ شدن چادر جلوگیری میکند دیگری در داخل چادر و در زیر کیسه خواب قرار میگیرد تا در جای نرم تری شب را بخوابید.

  • چراغ قوه

وسیله مورد نیاز بعدی از لیست وسایل کمپینگ که در شب ارزش آن مشخص می شود چراغ شارژی، چراغ قوه یا هدلایت می باشد. برای تامین روشنایی در شب وجود چراغی که به برق نیاز نداشته باشد خیلی لازم است.

  • کبریت و یا فندک

به همراه داشتن فندک و کبریت در مسافرت کمپینگ امر بسیار مهمی است. شاید شما در فصل زمستان به طبیعت سفر کرده باشید. در این صورت دمای پایین هوا شما را مجبور به روشن کردن آتش خواهد کرد. در این مواقع وجود فندک و کبریت می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد. البته وجود فندک و کبریت برای روشن کردن گاز و پختن غذا نیز واجب است.

بهترین لیست وسایل کمپینگ

تجهیزات مورد نیاز برای کمپینگ

سخن آخر

شک نداشته باشید که نبود یکی از این لوازم هم به چشم خواهد آمد و شما را به چالش خواهد کشید! پس سعی کنید لیست لوازم مورد نیاز کمپینگ خود را یادداشت نمایید. زیرا این کار باعث می‌شود که شما وسیله ای را از قلم نیندازید.