بروزرسانی شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۰۴/۰۲

شهرستان محمود آباد یکی‌از زیباترین بخش های ساحلی شمال جمهوری اسلامی ایران است که هرسال در فصول متفاوت صاحبخانه گردشگران است. در‌صورتی‌که در روزهای فصل تابستان قصد مهاجرت به شمال جمهوری اسلامی ایران را دارید، پلاژ خط آهی محمود آباد که سرزمین رویاها هم نامیده می شود، مطلوب ترین حاشیه دریای حیطه محمودآباد برای استراحت و شنا می‌باشد.

این سرزمین رویاها( بوستان رویایی) از امکاناتی مانند شهربازی، آلاچیق، قایق سواری، سفره خانه و محل شنای مجزای آقایان و بانوان برخوردار‌است و می‌تواند تایم های خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

در واقع مرزو بوم سرزمبن رویاها در محمودآباد یک تیم بدون نقص تفریحی – توریستی است که تجهیزات بسیار متنوعی در اختیار گردشگران قرار داده است. شهربازی سرزمین رویاها از مجهز ترین و امروزی ترین شهربازی های شمال جمهوری اسلامی ایران است.
پلاژ به جزء حاشیه دریا، به منطقه ای گفته می شود که برای شنا مطلوب ‌سازی شده‌است.سرزمین رویاها در محمود آباد هم در واقع یک پلاژ است که برای شنای اشخاص گوناگون مطلوب سازی شده‌است، ولی سرزمین رویاها برای رویایی بودن به چیزی بالاتر از پلاژ نیاز دارد. شایسته ترین وسایل سرگرمی و اسباب بازی ‌های بوستان را در شهربازی سرزمین رویاها گردآوری کرده اند.

نظیر هر شهربازی دیگری برخی لوازم برای بازی ‌های کودکانه است و بعضی دیگر برای سرگرمی افراد جوان و چه بسا بزرگترها است. سرزمین رویاها از امروزی ‌ترین و مجهزترین شهربازی های شمال کشور‌ایران است.

سرزمین رویاها

شهربازی سرزمین رویاها محمودآباد

 

 

در کنار دریا محمود آباد پهنای کنار دریای کاسپین به نازک ترین حد خویش می رسد. سرزمین رویاها یا پلاژ خط آهی، مطلوب ‌ترین کنار دریا محمودآباد برای شنا و خوشگذرانی است. این بوستان ساحلی با داشتن شهربازی، آلاچیق، قایق سواری و سفره خانه سنتی و رستوران های اطراف، قادر است لحظات خوبی را برایتان رقم زده و باعث هرچه بیشتر شدن شوق و ذوق شما گردد.

شهربازی سرزمین رویاها در چهار هکتار دارنده سرگرمی ها و بازی های متنوعی بوده و از بازی های آهسته نظیر قطار گرفته تا بازی های دارای هیجان نظیر سقوط آزاد، پاندول، سفینه فضایی و سرسره چرخان از جمله امکاناتی است که در شهربازی سرزمین رویاها مهیا شده‌است که سینمای شش بعدی هم مکمل این تجهیزات است.

طرح سلامت سازی دریا در این منطقه انجام یافته و از پلاژ اختصاصی زنانه و مردانه دارا است.

حاشیه دریا زیبای خزر در سرزمین رویاها، محمود آباد

تجهیزات تفریحی
چنانچه به دنبال آدرنالین بالا هستید، قطعاً سینما شش بعدی شهربازی سرزمین رویاهای محمودآباد برای حدود بیست دقیقه این هیجان را به شما اعطا خواهد کرد. همانگونه که می ‌دانید اجسام از سه بعد دارا‌هستند و درصورتی که جسم سه بعدی در همین حین جنبش نماید آن گاه زمان را نیز به آن اضافه کرده و سپس چهارمین بعد به‌این صورت ساخته می ‌شود.

ولی آن گاه پنج و شش در دنیای فیزیک معنا و مفهومی ندارند، البته برخلاف دنیای فرمول ‌های فیزیک در دنیای تفریح و سرگرمی و هیجان بعد پنج و شش هیجان شما را فراوان مفهوم خواهند کرد. استعمال از سیستم ‌های پخش صدا از سرتاسر تالار و چه بسا از کنار صندلی تماشاچی‌ ها و افکت‌ های پاشیدن آب و افکت ‌های نظیر آن منجر می ‌شود که پانزده تا بیست دقیقه در معرض هیجان مطلق باشید.

از اثاثیه ‌‌بازی‌ های مد نظر مخاطبان شهربازی قطار کرم میوه است. از‌آن‌جا‌ئیکه کودکان خردسال کنار پدر و مادر خویش می ‌توانند از این قطار به کار گیری نمایند، این وسیله تفریحی را می‌ توان بخشی از وسایل خانوادگی شهربازی سرزمین رویاها به شمار آورد که کلیه اعضای خانواده در کنار هم از آن لذت خواهند برد.

مانند هر شهربازی دیگری در سرتاسر جمهوری اسلامی ایران پشمک و تنقلات نیز در اینجا یافت می شود.

شهربازی و تفریح سرزمین ررویاها

بلندترین ارتفاعی که از آن سقوط کرده‌ اید چقدر بوده است؟ دویست متر سقوط آزاد بوستان ارم تهران را تجربه کرده ‌اید؟ سقوط آزاد شهربازی سرزمین رویاها در محمود آباد با اعتنا به طول سرسام‌ آور و سیستم سقوط آزاد سه قدم، یکی از هیجان آور ترین بازی‌ های این شهربازی است.

در شهربازی سرزمین رویاهای محمودآباد وسایل ساده‌ بازی نظیر اشکال سرسره معمولی و سرسره چرخان، تاب و غیره نیز موجود هست.

سرزمین رویاها محمودآباد

حس پرواز و سقوط آزاد در سرزمین رویاها، محمودآباد

 

 

چرخ و فلک بی آلایش و بزرگ و چرخ و فلک زمینی هم کودکان را مشغول می نمایند. از سایر وسایل بازی شهربازی سرزمین رویاهای محمودآباد می توان به پاندول فضایی، خودرو کوهستان، ساختمان بلند اهل مبارزه، سفینه فضایی، اشاره کرد.

چنانچه قصد شنا کردن و لذت بردن از دریای کاسپین را دارید پلاژ خط آهی محمودآباد قادر است شایسته ترین مقصد برای مهاجرت شما می باشد به این دلیل که دارنده بخشهای معلوم شده و جداازهم برای شنا کردن بانوان و آقایان است. پ

انصد متر نوار ساحلی یک دست سرزمین رویاهای محمود آباد را تولید می کند که‌این دستور پلاژ آهی محمود آباد را از باقی سواحل ناحیه استان های شمالی جدا کرده و به آن برتری میبخشد.

وضعیت مکانی

این موسسه زیبا و پر بازدید تفریحی در پنج کیلومتری محمودآباد درسمت فریدون کنار تاسیس شده است.

مطالب مرتبط: در شمال ایران بعد از گردش و تفریح می توانید برای خرید به بازارچه ساحلی آستارا بروید و لذت یک خرید راحت را بچشید.