میاندرود، میانِ دو رود «تجن» و «نکارود» قرار گرفته و درحقیقت و به لحاظ تقسیمات خدادادی جغرافیایی، حّد فاصل آن با دو منطقه مجاورش، نه بیابان یا کوه یا جنگل، بلکه دو رود مهم و مؤثر است. ساحل گهرباران مازندران، در این شهر قراردارد، این حاشیه دریا، یکی از خاطره انگیز ترین حاشیه های دریای مازندران به شمار می رود.

بزرگ ترین مجتمع تفریحی و گردشگری شرق مازندران در‌این حوزه‌ احداث شده و از امکاناتی مانند جت اسکی، قایق سواری، موتور ۴ چرخ و بازی های دیگر می توانید در  آن لذت ببرید.
شهرستان میاندورود با داشتن بیشتراز ۹ کیلومتر کناره دریای بکر، از گنجایش و پتانسیل خوبی در جذب گردش گر و مسافر دارا است. ساحل گهرباران مازندران، ساحلی منزه و استثنایی برای هوا داران محیط زیست است. این حاشیه دریا برای خانواده ‌ها مطلوب بوده و از قابلیت نزدیک شدن اتومبیل تا نزدیک ترین نقطه به حاشیه دریا برخور دار است. نجات غریق ها هم در ساحل گهر باران مازندران فعالیت می کنند.

ساحل گهرباران مازندران

نمای زیبا از ساحل گهرباران مازندران

حاشیه دریا خزر در ساحل گهرباران مازندران

مجتمع تفریحی نگین حاشیه دریا گهرباران هم در این حوزه‌ فعالیت می کند و همواره خدمات ارزنده ای را از قبیل آپارتمان، آلاچیق، کافی شاپ، پارکینگ، نمازخانه، بوستان بچه، سوپرمارکت، قایق موتوری، خدمات بهداشتی، استفاده از حمام و…  در خدمت گردشگران عزیز قرار می دهد.

همینطور به مناسبت اعیاد گوناگون برنامه های بشاش فرهنگی هم دراین حوزه‌ اجرا می شود، که تمام این اقدامات برای فراهم کردن رفاه هرچه بیشتر گردشگران عزیز است.

زمانی که شما قصد سفر به مناطق شمالی را دارید، ساحل گهرباران مازندران و شهر میاندرود به دلیل فضای زیبایی که دارند و وجود مجتمع تفریحی نگین در آن یکی از بهترین گزینه ها برای سفر است.

ساحل گهرباران مازندران

تصویر زیبا از ساحل گهرباران

 

 

بیشتر بخوانید: ساحل چمخاله یکی دیگر از سواحل شمالی ایران است که دیدن آن را به همه پیشنهاد می کنیم. با وارد شدن در این صفحه می توانید از آن اطلاعاتی کسب کنید.