جزیره کیش یکی از جذابترین مقاصد سفر در کشورمان کشور ‌ایران است. کیش دارای رستوران های متعددی است و شکم گردی و خوردن غذاهای محلی و با کیفیت یکی از بخش های دل انگیز سفر به کیش است. تا به حالا رستوران های متعددی را در تور توکیش به شما معرفی کرده‌ایم. امروز قرار است با هم سری به رستوران توتی فروتی کیش بزنیم.

زمانی می‌بینید یک رستوران شلوغ و مملو از جمعیت است و تمامی پشت میزهایشان در حال خندیدن و غذا خوردن می باشند، بیشتر ترغیب می‌شوید تا شما نیز از خدمات آن رستوران استفاده نمایید.

یک رستوران می‌تواند آنقدر جذاب باشد که بشود تحت عنوان جاذبه گردشگری به آن نگاه کرد تا جایی برای صرف غذا! رستوران توتی فروتی کیش هم تمام توانش را بر این گذاشته که بتواند به چنین درجه‌ای برسد.

اولین رستوران ساحلی کیش

رستوران توتی فروتی کیش، اولین رستوران ساحلی در جزیره کیش است. سواحل کیش آنقدر زیبا و جذاب است که بیشتر مهمان ها جزیره کیش، زمان زیادی را برای گردش در آن صرف می کنند. درحال حاضر غذا خوردن در فضای ساحلی می تواند لحظه خوشی از سفر به کیش را در ذهن آن‌ها رقم بزند.

 

رستوران توتی فروتی کیش و نمای آن

نمای باز رستوران توتی فروتی کیش

معرفی رستوران توتی فروتی کیش

رستوران توتی فروتی با میز و صندلی‌هایی که در محوطه باز ساحل کیش دارد، توجه خیلی از گردشگران و چه بسا اشخاص بومی جزیره را به خودش جلب نموده است. این رستوران زیر نظر شرکت اینترتوریست کیش کار خودش را آغاز کرد.

هدف حیاتی این رستوران ارائه انواع غذاهای فرنگی در اسفند ماه سال ۸۴ شروع به کار کرد. این رستوران جهت سلامت مشتریان خویش نشان استاندارد SFBB را از سال ۲۰۱۰ اخذ نموده است.

رستوران توتی فروتی کیش با مساحت ۱۴۰۰ مترمربع و با سرمایه گذاری اولیه ۶۰۰ میلیون تومان در بهترین و پر رفت و آمدترین بخش جزیره کیش ساخته شد.

این رستوران به اندازه ۵۰۰ نفر ظرفیت دارد . اصلی‌ترین مزیت رستوران توتی فروتی کیش , موقعیت مکانی آن است. این رستوران در شایسته ترین نقطه از جزیره کیش، یعنی در ساحل و در حوالی اسکله تفریحی جدید قرار دارد.

 

رستوران توتی فروتی کیش و غذای آن

غذاهای رستوران توتی فروتی کیش

فضا و دکوراسیون رستوران توتی فروتی کیش

همانگونه که گفتیم این رستوران تنها رستوران ساحلی جزیره کیش است؛ ۲۵۰ متر از مساحت این رستوران به فضای ساختمانی آن اختصاص داده شده و ما بقی فضا در محوطه باز جای دارد.

این رستوران دو آشپزخانه جدا از هم دارد؛ یک کافی شاپ، سرویس‌های بهداشتی، انبار کم آب و سردخانه‌های زیر صفر و بالای صفر از سایر اجزای توتی فروتی می باشند.

اینجا همه چیز طوری طراحی شده که به شما حس دریا را منتقل کند. در این رستوران آنقدر به دریا نزدیک می باشید که انگار میز و صندلی‌های چوبی آن، به عبارتی کشتی هایی هستند که شما را به دریا می برند.

چترهایی که به عنوان سایه بان برای در امان ماندن از آفتاب ظهر بالای میزهای قرار داده شده‌اند، با ترکیب رنگ آبی و سفید باز هم شما را به یاد دریا می‌اندازند.

صدای موسیقی زنده دراین رستوران، هم زمان با وزش باد خنکی که بوی دریا را به مشامتان می‌رساند، همه چیز را برای شما به یاد ماندنی می کند.

منوی رستوران توتی فروتی کیش

درحال حاضر از همه امکانات رستوران توتی فروتی کیش که بگذریم، زمانی می‌تواند برای همیشه در خاطرتان ثبت شود که با یک غذای عالی خودش را پیش شما همه چیز تمام معرفی کند.

درصورتی که یک غذای خوشمزه، آن هم با قیمت خوب در این رستوران نوش جان کنید، سوالی که پیش می آید؛ در رستوران توتی فروتی چی سفارش بدیم؟ برای پیش غذا سوپ یا سالاد؟ غذای ایرانی یا فرنگی؟ ساندویچ یا این که پیتزا؟

در صورتی‌که نگاهی به منوی این رستوران بیاندازید، می بینید که برای هر سلیقه و ذائقه ای غذایی پیدا می کنید. گونه های غذاهای ایرانی و دریایی، فرنگی، فست فود، کافی شاپ را در منوی این رستوران خواهید دید.

این رستوران در دو وعده غذایی ناهار و شام آماده خدمت رسانی به مهمانانش است. توجه داشته باشید که رستوران توتی فروتی ظهرها غذای ایرانی و شب‌ها غذای فرنگی سرو می نماید.