دبی عروس خلیج فارس، بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی یکی از امروزی ترین شهرهای دنیا است. این شهر مالامال جنجال در استان های جنوبی عزیزمان، کشور ایران جای دارد و یک گروه قشنگ از شایسته ترین و هیجان آور ترین کشش های توریسم خاورمیانه را در دل خویش جا داده است.

 

تصویر ساختمان های دبی، عروس خلیج فارس

ساختمان های بلند دبی

 

دبی عروس خلیج فارس

ولی زیبایی نه صرفا مردمان ناحیه بلکه به گوش جهانیان هم رسیده است و اکثری از گردشگران ثروتمند فرنگی برای سفری لاکچری و مختص تور دبی را تعیین می نمایند. همان طور که میدانید مردم ایران هم سالانه عازم این شهر عربی قشنگ در لبه خلیج فارس می گردند.  سفر به دبی در فصل ‌تابستان به دلیل آب و هوای گرمی که دارد می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.

برعکس فصل‌ زمستان و اوایل فصل بهار هوا گرمای مطبوع و ملایمی داراست. به همین بهانه به طور معمول اکثری برای سفرهای عید خویش به سراغ تور عید نوروز ۹۹ در شهر می‌روند. بد نیست بدانید در اولِ فرمان دبی صرفا یک ناحیه مضاعف کوچک بوده که با کشف منابع نفتی در حوالی آن در سال ۱۹۶۶ این شهر از نظر اقتصادی ترقی چشمگیری پیدا کرد.

امروزه در فرودگاه میان المللی دبی، همه پروازها از شهرهای اصلی جهان و بقیه کشورها بصورت بدون واسطه انجام می پذیرد و این که با وجود منابع نفتی متعددی که در نزدیکی دبی قرار دارد.

 

دبی عروس خلیج فارس و انعکاس ساختمان ها در آب

انعکاس تصویر آسمان خراش های دبی، عروس خلیج فارس

 

اطلاعات مهم در مورد دبی

فقط و صرفا ۶ درصد از درآمد این شهر امروزی از صادرات نفت خام است پس بدین ترتیب اقتصادی بدون شک به منابع نفتی متکی نیست و توریسم سهم بزرگی از درآمدزایی این شهر را بر عهده دارااست. از سایر منابع درآمد زایی می شود به ساخت و ساز ساختمان های تجاری اشاره نمود.

همینطور هتل های دبی سالانه پذیرای بیشتراز یک میلیون مسافر میباشند و بیشترین تعداد گردشگر را در طول روز های نخستین کریسمس درین شهر میبینیم. این ماشین کرایه ای هم یکی ‌از اجراکننده های بی واسطه برگزاری سفرهای فرنگی میباشد. با پکیج های متفاوت، هتل های متنوع و پروازهای اهل ایران و فرنگی می تواند شایسته ترین راهنمای شما برای مهاجرت به شهر دبی باشد.

این شهر قشنگ اماکن تفریحی و جذاب بخش اعظمی داراست که هرکدام جذابیت منحصربفرد خویش را دارند. به همین منظور است که صنعت نسبتا نوپای توریسم شایسته ترین و موثرترین مرجع درآمدزایی در‌این شهر به شمار میرود و سالانه اشخاص عشق مند و مسافر متعددی از جمهوری اسلامی ایران و بقیه نقاط دیگر برای تماشا از مکان های جذاب خوشگل و باشکوه به‌این شهر رویایی مسافرت می نمایند.

 

تصویر برج العرب دبی عروس خلیج فارس

تصویر برج العرب از مکان های دیدنی دبی

 

بدانید که اقامت یک هفته ای در ساختمان بلند های بلند و فراوان قشنگ با تجهیزات عروس خلیج فارس بی نقص رفاهی ممکن است آرزوی هر شخصی باشد. می‌دانیم که مناظر ساحلی این شهر، فراوان دیده نواز و بی بدیل می باشند و آب و هوای گرم دبی خیر فقط از جذابیت این حوزه‌ کم نکرده بلکه بر زیبایی سواحل این شهر هم افزوده است.

در رستوران های دبی میتوانید گونه های غذاهای لذیذ مثل غذاهای دریایی، عربی، اروپایی و گونه های غذا عروس خلیج فارس میل فرمائید.