معرفی بهترین رستوران های مشهد | ۵ مورد

امروز در این مقاله به بررسی بهترین رستوران های مشهد می پردازیم. با Dobey همراه باشید تا تعدادی از این رستوران ها را به شما معرفی کنیم.

رستوران معین درباری

در لیست بهترین رستوران های مشهد ابتدا به سراغ یکی از با سابقه های پر طرفدار می رویم. رستوران معین درباری با محبوبیت بالای خود در سال ۱۲۸۰ توسط حاج آقا اصغر معین درباری افتتاح شد. این رستوران نسل در نسل در این خانواده چرخیده و قدمت دارد. در طی زمان های گوناگون به دست اقوام معین درباری اداره می شده است. در حال حاضر مدیریت رستوران معین درباری بر دوش حاج اصغر معین درباری است. حال و هوای معین درباری یکی از بهترین رستوران های مشهد قدیمی و سنتی بوده و صرف غذا در آن حس و حال خوبی را به مشتری القا می کند.

رستوران پسران کریم

در ادامه فهرست بهترین رستوران های مشهد به پسران کریم که در سال ۱۳۵۹ افتتاح شد می رسیم. این رستوران به عنوان یکی از قدیمی ترین های مشهد غذایی بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه را ارائه می کند. یکی از نکات مثبت این رستوران فضای خوب آن است  که می تواند حال و هوای خوبی در مهمانان ایجاد کند. رستوران کریم اکثر مواقع شلوغ بوده و فضای آن باب میل خانواده هاست. این رستوران سه شعبه مجزا دارد که شعبه مرکزی مجهز به ساختمانی قدیمی تر و پر تردد تر است. اگر مسیرتان به مشهد مقدس افتاد سر زدن به این رستوران را فراموش نکنید.

رستوران ارم شاندیز

زمانی که راجه به رستوران های مشهور مشهد حرف می زنیم، امکان ندارد رستوران ارم شاندیز، یکی از بهترین رستوران های مشهد را از قلم بیندازیم. ارم شاندیز متشکل از سه قسمت ویژه یا وی آی پی، محیط باز و سنتی است. محیط داخلی که در این رستوران طراحی شده، بسیار مجلل بوده و بیانگر حس لاکچری بودن است. میزها، صندلی‌ها، طرز چیدمان و رنگ آمیزی بی نظیر آن‌ ها این امکان را در اختیار شما می گذارد تا در محیطی بس دلپذیر به صرف وعده غذایی عالی بپردازید.

نکته جالبی که در خصوص این رستوران می توان از آن یاد کرد وجود یک کارخانه‌ محصولات لبنی در انتهای ارم شاندیز است. کارخانه مذکور با مساحت ۱۰۰۰ متر مربع به صورت شخصی سازی شده برای این رستوران بوده و وظیفه تولید محصولات ارم شاندیز را دارد. ارم شاندیز وعده یک پذیرایی مجلل و با کیفیت را می دهد که صرف غذا در آن به هر مسافری پیشنهاد می شود.

رستوران پدیده شاندیز

امکان ندارد در حال تهیه لیست بهترین رستوران های مشهد باشیم و یادی از رستوران پدیده شاندیز نکنیم. رستوران پدیده شاندیز یکی از با سابقه ترین و پر رفت و آمد ترین رستوران های شهر است. این حجم از کیفیت بالا در این رستوران در منقطه ای کوهستانی و زیبا به نام شاندیز جمع شده است. از جمله نقات قوتی که می توان برای رستوران پدیده شاندیز در نظر گرفت، پذیرا بودن علایق مختلف و باب میل بودن سلیقه های متعدد است. زمانی که قصد رفتن به این رستوران را می کنید، در اصل خود را به یک مجموعه سه گانه دعوت کرده اید. مجموع سه رستوران بین‌المللی، رستوران منو آزاد و رستوران تابستانی که آماده پذیرایی از مهمانان هستند.

رستوران باغ زیتون

آیا می دانید کدام رستوران به غذا های ایتالیایی خود معروف است؟ رستوران باغ زیتون یکی از مشهورترین رستوران های مشهد محسوب می شود که منویی ایتالیایی دارد. رستوران باغ زیتون مجهز به دو شعبه مجزا بوده که هر دوی آن ها بهره گیری از سوسیس و کالباس را ممنوع کرده و فقط گوشت تازه استفاده می کنند. علاو بر همه این نکات مثبت، خوب است بدانید که سبزیجات تازه این رستوران کاملا ضد عفونی می شوند و در فضایی کاملا استرلیزه به مرحله طبخ می رسند. استیک باغ زیتون زبان زد بوده و در کنار آن پیتزا و پاستا هایی عالی سرو می کند.

باغ زیتون

مقالات مرتبط برای شما

خوش طعم ترین و معروف ترین غذاهای استان خوزستان

آیا شما هم در پی لیستی از شایسته ترین و لذیذترین غذاهای استان خوزستان هستید؟ آیا می‌دانید غذاهای استان خوزستان …

روستای لاویج چمستان | بازدید از زیبایی

امروز در Dobey.ir قصد داریم به روستای لاویج چمستان یکی از روستا های شمال ایران سفری زیبا داشته باشیم؛ روستای …

جاذبه های دیدنی مسجد سلیمان | ۵ مورد

مسجد سلیمان یکی از شهر های تاریخی و کهن ایران است که بین رشته کوه‌ های زاگرس در استان خوزستان …

جاذبه های گردشگری گرگان |۶ جاذبه دیدنی

امروز کمی از فضای شلوغ شهری و ترافیک آن دور شدیم تا سری به شمال ایران بزنیم. امروز به معرفی …

غذاهای محلی سیستان و بلوچستان |۴ مورد

امروز در این مقاله تصمیم گرفته ایم به سراغ غذاهای محلی سیستان و بلوچستان برویم و برخی از جذاب ترین …

اصطلاحات متداول در هتل ها | بخش اول

به هنگام سفر وقتی اقامتمان در هتل مورد نظر را شروع می کنیم ممکن است با برخی اصطلاحاتی رو به …