بهترین رستوران های اصفهان | معرفی ۴مورد

امروز در این مقاله قصد داریم تا به نصف جهان سفر کنیم و تعدادی از بهترین رستوران های اصفهان را با یکدیگر بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

رستوران نقش جهان اصفهان

در لیست بهترین رستوران های اصفهان زمانیکه به رستوران نقش جهان اصفهان می روید گویی جهان برای شما ایستاده است تا غذای خود را به دور از هرگونه دغدغه ای نوش جان بفرمایید. زمانیکه به این رستوران می روید متوجه تلفیق معماری سنتی و مدرن آن می شوید که فضایی دلنشین را تشکیل داده اند. با توجه به اینکه این رستوران در نزدیکی میدان نقش جهان اصفهان واقع شده است، می توان پیش بینی کرد که در ساعات خاصی مانند تایم ناهار تا چه حد این رستوران شلوغ است. چنانچه الویتتان فضایی آرام است، این رستوران را برای وعده شام برگزینید.

رستوران نقش جهان اصفهان

رستوران ترنج اصفهان

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید رستوران رفتن خود در اصفهان را در ذهنتان ماندگار کنید؟ چگونه می توانید بدانید یکی از بهترین رستوران های اصفهان را امتحان کرده اید یا خیر؟ در جایی که تاریخ در جریان است و حال و هوایی خاص دارد. رستوران ترنج همان انتخاب است که سابقه ای طولانی دارد. بعید به نظر می رسید که در این فهرست اسمی از رستوران جذاب ترنج نبریم. ممکن است برایتان جالب باشد که موقعیت ترنج در کنار یک کلیسا است.

رستوران خوان گستر

اگر مسیرتان هنگام سفر به اصفهان به محله ارمنی‌ها خورد، بدانید که رستورانی مجلل و مجهز به فضای سنتی و یکی از بهترین رستوران های اصفهان به نام رستوران خوان گستر انتظار شما را می کشد. رستوران خوان گستر دارای دو شعبه معروف در سیتی سنتر و هتل جلفا، است که می توان آن را در لیست لوکس ترین  رستوران‌ های اصفهان محسوب کرد. با توجه به محیط ترکیبی و تلفیقی خوان گستر می توان انتظار منویی را داشت که پیرو راه فضای آن است.

رستوران شهرزاد

به جرات می توان گفت که یکی از با سابقه ترین و بهترین رستوران های اصفهان که می توان در نصف جهان یافت و از صرف یک وعده در آن جا لذت برد و ناگفته نماند که میان همگان از محبوبیت بالایی برخوردار است، رستوران شهرزاد است. رستوران شهرزاد دارای کاشی‌ کاری‌ هایی از جنس و رنگ فیروزه‌ای است و دارای طرح و نقشه هایی مربوط به دوران قجری است که زیبایی خاصی دارد و به لحاظ مکانی  در چهارباغ عباسی واقع شده است. چنانچه مسیرتان به جاذبه ‌های تاریخی مشهوری مثل پل خواجو، زاینده رود سری افتاد و یا در هتلی در آن نزدیکی ها اقامت داشتید، رستوران شهرزاد را در لیست خود قرار دهید و حتما منوی جذاب آن را تجربه کنید.

مقالات مرتبط برای شما

هتل های معروف جزیره قشم | جزیره رویایی

جزیره قشم دارای هتل های زیادی است که همین امر سبب شده تا انتخاب بهترین هتل در این جزیره به …

خوش طعم ترین و معروف ترین غذاهای استان خوزستان

آیا شما هم در پی لیستی از شایسته ترین و لذیذترین غذاهای استان خوزستان هستید؟ آیا می‌دانید غذاهای استان خوزستان …

روستای لاویج چمستان | بازدید از زیبایی

امروز در Dobey.ir قصد داریم به روستای لاویج چمستان یکی از روستا های شمال ایران سفری زیبا داشته باشیم؛ روستای …

جاذبه های دیدنی مسجد سلیمان | ۵ مورد

مسجد سلیمان یکی از شهر های تاریخی و کهن ایران است که بین رشته کوه‌ های زاگرس در استان خوزستان …

جاذبه های گردشگری گرگان |۶ جاذبه دیدنی

امروز کمی از فضای شلوغ شهری و ترافیک آن دور شدیم تا سری به شمال ایران بزنیم. امروز به معرفی …

غذاهای محلی سیستان و بلوچستان |۴ مورد

امروز در این مقاله تصمیم گرفته ایم به سراغ غذاهای محلی سیستان و بلوچستان برویم و برخی از جذاب ترین …