مراکز خرید کرمان به ‌نوعی با تمام جاذبه ‌های توریسم این شهر گره خورده‌اند، هر جا که یک بنای تاریخی واقع شده، کمی آن طرف ‌ترش مراکز خرید کرمان می باشد که وسوسه‌ ات می نماید که بروی و تماشا کنی مغازه‌ هایش چه میفروشند. روایت خرید همین ‌جا تمام نمی شود مرکزها خرید کرمان از دل بازار بزرگ این شهر نیز سر در آورده ‌اند و گردشگران از هر مسیری بیایند یا این که بروند، بالاخره در پایان روز یک تجربه پاساژگردی نیز داشته‌اند.

مراکز خرید کرمان

مراکز خرید کرمان

مراکز خرید کرمان، فایتون مال

فایتون مال یک هایپر مارکت امروزی است که سال ۱۳۹۴ طی ۹۰ روز ساخته شد و از آن سال فایتون مال رفتن، برای مردمان کرمان و توریست ‌های این شهر تبدیل به یک تفریح شده ‌است. در فایتون فرآورده هر چه بخواهید میتوانید بخرید، از تنقلات و گوشت نو تا گرم کننده،گلیم بافت و مبلمان.

رئیس فایتون فرآورده برای رفاه حالا خانواده‌ها در روزهای پایان هفته، برنامه ‌های فرهنگی تدارک می‌ بیند، به عنوان مثال گروه‌‌ های آوا، نمایشی و خواننده ‌های دارای اسم و رسم در فایتون مال اجرا دارند.

جدید فضایی نیز برای سرگرمی خردسال ها در نظر گرفته شده که بچه ‌ها می توانند با مربی‌ها بازی نمایند یا این که نگارگری بکشند . همینطور گهگاه شخصیت‌های کارتونی یا این که دلقک‌ها با بچه ‌ها بازی می کنند. باشگاه مشتریان فایتون مال در هر مناسبت، برنامه‌ های خنده دار و جالبی را همراه با قرعه‌کشی برگزار می کند تا مشتری‌ ها بتوانند جایزه‌ ببرند و از خریدشان یاد خوشی داشته باشند .

محدوده ارزش اجناس فایتون مال میانگین رو به بالاست، درنتیجه قشرها متفاوتی برای خرید در کرمان بدین مرکز خرید می آیند . فایتون مال همه ‌روزه از ساعت ۸ : ۰۰ تا ۲۳ : ۰۰ باز است و در شرایطی‌که قصد خرید داشتید، میتوانید اتومبیل را در پارکینگ فایتون بوستان نمائید.
آدرس : کرمان – جاده تهران – تقاطه بزرگراه یادگار امام

مراکز خرید کرمان، مجتمع تجاری صالح المهدی

مجتمع تجاری صالح المهدی از شایسته ترین مرکزها خرید در کرمان است که نیز مغازه‌ هایی برای فروش کفش، لباس و اجناس گوناگون دارد، هم مرکزها تفریحی نظیر تالار بولینگ، بیلیارد و شهربازی در آن قرار گرفته‌اند. درصورتی که حین خرید گرسنه شدید می توانید در کافی‌ شاپ و رستوران ‌های متعدد این مرکز خرید چیزی بخورید. رستوران‌های مجتمع تجاری با صالح المهدی نیز سنتی می‌ باشند هم فست فود. در نتیجه انتخاب ‌های متعددی برای منوی خوراک دارید.

مجتمع تجاری صالح المهدی ۵ طبقه است و برای رفت و آمد میان طبقات بالابر نیز موجود هست. درصورتی‌که با اتومبیل خودتان آمده‌‌اید، می توانید کنار مرکز خرید، در کوچه بهشتی ۱۳ در پارکینگ ابن سینا، در پی جای پارک بگردید. آدرس : کرمان – خیابان شریعتی – بین خیابان قرنی و فردوسی

مراکز خرید کرمان، مرکز خرید اطلس کرمان

مرکز خرید اطلس قسمتی از مرکز ها خرید امروزی کرمان به حساب می‌آید که در آن ‌می‌توانید اثاثیه هنری، آرایشی، پوشاک، وسایل ورزشی و امکانات طبابت بخرید. این مرکز خرید بزرگ و ۲ طبقه در تقاطع خیابان شریعتی و رجائی شهر کرمان واقع شده است.

ارزش اجناس آن نسبت به بقیه مرکزها خرید در کرمان گران ‌تر است. نمای مواج و منحنی دسته بیرونی راس خرید اطلس کرمان، خودش یک گیرایی برای گردشگران به حساب میآید و زیرا تا تیم گنجعلی خان و یخدان مویدی صرفا یک چهارراه مسافت دارد، مسافران این شهر می توانند برای خرید در کرمان، به‌این مرکز خرید بیایند.

مراکز خرید کرمان، مرکز خرید اطلس

این مرکز خرید در کرمان برای خرید پوشاک بهترین است در صورتی ‌که اتومبیل ندارید و با اتوبوس میایید، در پایانه ولی ‌عصر رو به ‌روی مرکز خرید اطلس پیاده شوید.
به یاد داشته باشید که در محل ورود این مرکز خرید هر روز از ساعت ۸ : ۳۰ صبح باز می شود و ۱۰ : ۳۰ شب تمامی فروشندگان مغازه‌ ها را می‌ بندند. ضمنا جمعه ‌ها نیز برنامه خرید نچینید، چون مرکز خرید اطلس تعطیل است.

این مرکز خرید رستوران ندارد و در ‌حالتی که پس از کلی رویکرد رفتن از این فروشگاه به آن دکان گرسنه شدید، می بایست در خیابان شریعتی یک چهار راه فراتر بروید و در میان کش لقمه و کباب ‌ترکی اوین و کافه چهارچوب یکی را گزینش نمائید.
آدرس : کرمان – خیابان شریعتی – نبش خیابان رجائی

مراکز خرید کرمان

مراکز خرید کرمان