این مقاله ادامه گزارشی است که به شما توضیح دادیم چه نرم افزار های سفر را باید در موبایل خود نصب داشته باشید. با ما همراه باشید تا یک سری اپ دیگر را بررسی کنیم.

نرم افزار های سفر

نرم افزار های سفر

نرم افزار های سفر – پرداخت بانکی 

به طور حتم برای شما در سفر اتفاق می افتد که احساس احتیاج به برنامه های بانکی و پرداختی می کنید که از طریق آن بتوانید کارهای گوناگونی مثل کارت به کارت کردن پول، چک کردن موجودی، خرید شارژ همراه، خرید بسته اینترنت و حتی دریافت پول از شخص دیگری را انجام دهید. ولی خوب چه نرم‌افزارهایی برای انجام این کار مناسب و بهتر هستند؟

نرم افزار های سفر – آسان پرداخت

آسان پرداخت، از کهنه کار‌ترین و نخستین اپلیکیشن‌های پرداخت بانکی به حساب می آید که در طی زمان و با ارایه خدمات خیلی خوب به کاربران خود ثابت کرده است که می‌تواند گزینه قابل اطمینان و بسیار خوبی برای شما باشد.

این اپلیکیشن به جز پرداخت‌های بانکی، خدمات دیگری مانند خرید بلیط اتوبوس نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد که البته آسان پرداخت در اینجا، بیش تر به دلیل امور پرداخت بانکی‌اش مورد اهمیت واقع شده است. به طور حتم اپلیکیشن «آپ» یک نرم افزار کاربردی است و خوب است آن را در موبایل خود نصب داشته باشید .

نرم افزار های سفر – اپلیکیشن‌ های عکاسی 

یکی از محبوب ترین کارهایی که همیشه در سفرهای خود انجام می‌ دهیم، عکاسی کردن در سفر است که از آن دسته تفریحات همیشگی است که در مسافرت ‌هایمان پایه ثابت است و جزئی از آن به حساب می آید. نمی‌توان این موضوع را رد کرد که همه ما دوست داریم در منظره های مجذوب کننده و قشنگ و البته برای ثبت کردن خاطرات سفرهایمان، عکاسی کنیم.

این قضیه چقدر بهتر می شود زمانی که از اپلیکیشن‌های عکاسی حرفه‌ای برای این کار بهره ببریم که فیلترهای جذاب و بسیار جالبی را در اختیار ما قرار می‌دهد. با ما همراه باشید تا بگوییم چه اپی بهتر است تا در تلفن همراه خود نصب داشته باشید .

نرم افزار های سفر – B612

مثل رتریکا، اپلیکیشن بی ۶۱۲ همچنین از محبوبیت بالایی بین کاربران ایرانی برخوردار است. البته این نکته نیز وجود دارد که این اپلیکیشن از حجم داده های بیش تری در مقایسه با رتریکا برخوردار است و چنانچه تلفن همراه شما از سخت‌افزار قدرتمند و توانمندی پشتیبانی نکند، ممکن است نتواند به خوبی این نرم‌افزار را اجرا کند و در نهایت خروجی مناسبی از تصاویرتان بگیرد.

ولی فیلترهای گوناگونی که این اپلیکیشن در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد سبب می‌شود که این اپلیکیشن در مقایسه با رتریکا مقداری خواستنی‌تر شود و شما را راضی کند تا آن را در گوشی خود نصب داشته باشید .

نرم افزار های سفر – اپلیکیشن های مدیریت سیم‌کارتی که باید در موبایل خود نصب داشته باشید :

ایرانسل من یا همراه من

نرم افزار های سفر

نرم افزار های سفر

چندان مهم نیست که کاربر کدام یک از اپراتورهای تلفن همراه در ایران باشید، ولی بهتر است که اپلیکیشن همراه سیم‌کارت خود را در تلفن همراه خود نصب داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکلی برای سیم‌کارت خود بتوانید به کمک این اپلیکیشن ها این مشکلات را حل کنید.

به کمک این نرم‌افزارها می‌توانید به بررسی این موضوع بپردازید که چه مقدار از حجم دیتا اینترنت شما باقی مانده و یا چه مقدار از شارژ سیم‌کارت شما کاسته شده است. البته با بهره گیری از این نرم‌افزارها می‌توانید اینترنت و یا شارژ نیز برای خود و دیگران خریداری کنید.

نرم افزار های سفر – سفارش غذایی که خوب است در موبایل خود نصب داشته باشید : اسنپ فود

بیشتر بدانید: می توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات مورد نیاز برای سفر را کسب کنید.

بی تردید اپلیکیشن اسنپ‌فود، از آن دسته نرم‌افزارهایی است که در حال حاضر بسیاری از کاربران ایرانی از آن استفاده می‌کنند و به خاطر ارائه خدمات خیلی عالی این برند، می‌توان به پرکابرد بودن آن در سفر اعتماد کرد و از آن بهره برد. لحظه ای فکر کنید که در ویلا یا اقامتگاه خود ساکن شده‌اید ولی هنوز غذایی نخورده اید و یا احتیاج دارید که از سوپرمارکت خرید کنید و ملزومات خود را فراهم کنید.

در این صورت فقط با استفاده این اپلیکیشن می‌توانید رستوران‌ها و سوپرمارکت‌های اطراف و تحت پشتیبانی این اپلیکیشن را شناسایی کنید و مورد بررسی قرار دهید و به سهولت هرچه تمام تر خرید خود را انجام دهید. اسنپ‌فود نیز توانایی ان را دارد که اپلیکیشن پر کاربردی در سفر باشد و ثابت کند از ان دسته نرم افزار هایی است که باید در موبایل خود خود نصب داشته باشید .

نرم افزار های سفر – راهنمای شهرگردی که باید در تلفن هوشمند خود نصب داشته باشید : FourSquare

این اپلیکیشن جذاب و دوست داشتنی را ممکن است کمتر کسی در ایران بشناسد. چنانچه دوست دارید که جاهای دیدنی اطرافتان که ممکن است تا به الان از آن‌ها خبر نداشته‌اید را بشناسید و مقایسه آن با بقیه مکان‌های جذاب و دیدنی را بصورت یکجا در اپلیکیشن داشته باشید و مشاهده کنید.

حتما این اپلیکیشن جذاب و البته پر کاربرد را نصب کنید. علاوه بر این که FourSquare اپلیکیشن کاربردی سفر است و به کمک شما می‌آید، می‌توانید از آن همچنین در روزمره‌ها و بقیه برنامه‌های درون شهر خودتان نیز بهره ببرید.

نرم افزار های سفر – تقویم فارسی را در گوشی خود نصب داشته باشید

شاید مقداری عجیب به نظر برسد که این برنامه را در گوشی خود نصب داشته باشید ولی خب، حساس نشوید چرا که کار از محکم‌کاری که عیب نمی‌کند! مخصوصا برای اشخاصی که در سفر بلیت هواپیما، قطار یا اتوبوس خریده‌اند و بهتر است که سر زمان و تاریخ درست به حرکت خود برسند.

این اپلیکیشن می‌تواند یادآور همیشگی و مطلوبی باشد که به شما خاطر نشان کند که چند روز دیگر باید به مقصد خود بازگردید! بله قطع به یقین ممکن است این موضوع کمی ناراحت‌کننده باشد، ولی از جا ماندن از قطار یا اتوبوس و هواپیمایتان بهتر است!

نرم افزار های سفر –  پیدو ارسال بنزین را در موبایل خود نصب داشته باشید

چنانچه با ماشین شخصی خود به مسافرت رفته‌اید، حتما فراموش نکنید که این اپلیکیشن را در گوشی خود نصب کنید. به احتمال زیاد برای شما هم نیز اتفاق افتاده است که آمپر بنزینتان کمتر از حد عادی و همیشگی باشد و نگران این قضیه شوید که نکند در اواسط راه بنزنین خودروتان پایان یابد و بمانید.

تیم خوب پیدو با ارائه یک سرویس جذاب، به یاری شما می آید تا هر کجا که بنزین ماشینتان رو به تمام شدن بود و یا به کلی پایان یافته بود، توسط خودرو ‌های حمل بنزین پیدو، مقدار بنزین درخواستی خود را به دست آورید.